Filatelie Zlín

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Pavlína Ondrejková - úspěchy

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Náš klub by s mládeží rád pokračoval v úspěšné tradici, kdy jsme měli řadu mladých filatelistů, kteří se umísťovali nejen na výstavách, ale i v soutěžíš filatelistických znalostí na předních místech.Žel, mladí dospěli a noví mají dnes již jiné zájmy. Snad se nám podaří získat další nové mladé nadšence pro tuto krásnou mimoškolní aktivitu - filatelii i do budoucna.

Ve dnech 10. - 11. 6. 2011 se konalo republikové finále filatelistické olympiády mládeže v Brandýse nad Orlicí, kde se již počtvrté Pavlínka Ondrejková umístila na 1. místě v kategorii B s dominantním počtem bodů 87 jako nejvyšším ze všech účastníků. Gratulujeme.

Ve školním roce 2012 - 2013 byli naši mládežníci velmi úspěšní, což dokazuje jejich účast na výstavách v Indonézizi - Jakartě, v Německu - Míšni, ale také doma v Lidicích, České Skalici i Jihlavě a ze všech akcí si odnesli jedny z nekhodnotnějších medailí.

Na výstavě OSTROPA 2013 získala 2 výstavní medaile a na 40. ročníku národního kola Olympiády mládeže získala v kategorii C 1. místo.

 

 

 

Pavlína Ondrejková

se opět významně prosadila na mezinárodní úrovni a tím nám, sobě i rodičům udělala velkou radost, když svým prvním exponátem zaměřeným na Národní přírodní rezervaci Čertoryje získala
koncem školního roku 2011 na Světové výstavě v Jokohamě v Japonsku stříbrnou medaili. Však jsme jí všichni v našem klubu drželi palce!

Ani o prázdninách nezapomněla na filatelii a pokračovala neúnavně na novém exponátu na téma: Zelená lékárna - tisíce let přírodního léčitelství, se kterým  12.-16.října reprezentovala na mezinárodní česko-slovenské výstavě ve Vysokém Mýtě.  A opět velice úspěšně vstoupila do povědomí jurymenů, když za tento exponát získala pozlacenou medaili.

No, a abychom završili její výkony vystavovala ještě v Polsku na European Youth Stamp Exhibition Polkowice 2011, což bylo pojato jako mistrovství Evropy mládeže. Získala pozlacenou medaili a měla třetí nejlepší exponát ve své kategori.
Toto pilné děvčátko je naší chloubou, zvláště když úspěšně zvládá i své školní povinnosti na vysoké škole a již nemá tolik času na práci v klubu ve Zlíně.

Medaile ze světové výstavy v Japonsku

 

Za nový exponát: Zelená lékárna - tisíce let přírodního léčitelství získala Pavlínka  pozlacenou medaili. (adresa: http://www.japhila.cz/hof/0703/index0703a.htm )

Oba exponáty je možno shlédnout na virtuální mezinárodní výstavě EXPONET (adresa:  http://www.japhila.cz/hof/0705/index0705a.htm ) - Čertoryje

Ukázka 1.rámů exponátů-kliknout na odkaz

Zdroj P.Ondrejková
Aktualizováno Sobota, 04 Listopad 2017 10:45